• Strona główna        • O firmie       • Skontaktuj się nami
Cennik - Palety


1.  Wysyłka międzynarodowa - przez firmy spedycyjne.  

do kalkulacji wysyłki palety  zagranicznej lub dużej przesyłki  proszę podać :

wymiary palety np. europaleta  120 x 80 x wys ?   ( max do 200 cm )

waga brutto palety z towarem

kod pocztowy odbioru palety

kod pocztowy dostawy palety

zawartość ,  ewentualna wartość towaru  do dodatkowego ubezpieczenia

czy jest rampa w miejscu załadunku i czy nadawa posiada wózek widłowy w przypadku palet

wycena tylko droga mailową !!!!!

 

kierowca nie ma obowiązku rozładowywać towaru. Obowiązkiem kierowcy jest przywiezienie towaru na wskazane miejsce oraz umożliwienie rozładunku - podstawienie się pod rampę, przesunięcie towaru do brzegu samochodu, opuszczenie towaru windą itp. Kierowca nie musi rozładowywać towaru.

Transport realizowany jest zgodnie z Ogólnymi Polskimi Warunkami Spedycyjnymi 2002 publikowanymi na stronie www.hellmann.pl oraz Konwencją CMR. Maksymalna odpowiedzialność HWL ograniczona jest do 8,33 SDR za kilogram wagi brutto. W przypadku nie zaznaczenia pól „UBEZPIECZENIE CARGO“, „ADR“ oraz „MOŻLIWOŚĆ SPIĘTRZANIA“ zakłada się, iż Zlecający nie zleca ubezpieczenia CARGO, towar nie jest niebezpieczny oraz przesyłki można spiętrzać.  Koszt ubezpieczenia CARGO wynosi 0,3 % od 110% wartości towaru, minimum 100 zł netto

*Zgodnie z Rozporządzeniem Rady (UE) 1334/2000 z dnia 22 czerwca 2000 r. (z póź.zmian.), Ustawy  z dnia 29 listopada 2000 r. Dz.U.119 poz.1250 (z póź.zmian)., oraz Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 28 sierpnia 2006 r. Dz .U. 188 poz.1390.

  biuro@paczki-europa.pl  www.paczki-europa.pl polecamy